MEIE U14 POISTE TEGEMISTEST

5. novembril sõitsid Korvpalliklubi Pärnu U14 poisid Raplasse, et Rapla Ühisgümnaasiumis pidada maha kaks võistlust Raplamaaga ja Paide Korvpallikool Seitsmega.

Esimene mäng Raplamaaga oli meie poiste jaoks positiivne. Kohe mängu algul suudeti minna 6 punktiga juhtima, esimene veerandaeg lõppes seisuga 23:11. Teine veerand oli juba tasavägisem ja poolajale mindi 28:21 eduseisuga. Teist poolaega alustasid Pärnu poisid 10:0 spurdiga. Mängu lõpuks vormistas Pärnu kindla võidu seisuga 69:49.

Teine mäng algas Pärnule hästi, kus esimese veerandaeg võideti 23:17. Poolajaks juhtis Pärnu 43:36 Paide Korvpallikool Seitsme ees. Teisel poolajal sai Paide oma mängu paremini käima ja lõpuks pidid pärnakad tunnistama nende paremust seisuga 76:59.

Treener kiidab kõiki võistlustel osalejaid ja vanemaid, kes abistasid transpordiga. Järgmine mäng 19. novembril kell 12.30 Pärnu Spordihallis, kus vastaseks on Orissaare Sport.